8. klassi õpilased korraldasid loovtööna mängu “League of Legends” turniiri


Avaldaja:Kristi Semidor28. Aprill 2016

Põhikooli riiklikus õppekavas on ette nähtud, et õpilased teevad III kooliastmes loovtöö. Gustav Adolfi Gümnaasiumi 8.c klassi õpilased korraldasid selleks aprilli alguses arvutimängu „League of Legends“ turniiri.

Turniirist kirjutasid korraldajad Robin Suursaar, Kristo Markus Soika ja Karl Kristjan Sander: 
„Kõik arvutimängude huvilised on kindlasti tuttavad mänguga "League of Legends". Just selle mängu turniirid peeti koolis maha 1. ja 8. aprillil. Viisime läbi enda loovtöö sel moel, et tutvustasime arvutimängu “League of Legends” videona ja korraldasime turniiri Gustav Adolfi Gümnaasiumi arvutiklassides.

GAG

1. aprilli võtsid turniirist osa Kirde-Euroopa serveris mängijad, meie kooli õpilased. Osales õpilasi 5. ja 12. klassist. 8. aprillil Lääne-Euroopa serveris läbiviidavasse turniiri tuli mängima kõige rohkem õpilasi. Lääne-Euroopa turniirist võttis aga osa 6 meeskonda, kus igas tiimis oli 5 liiget. Kõige nooremad osalejad olid kuuendatest klassidest. Üks tütarlaps, kes ei käinud meie koolis, soovis sellest turniirist samuti osa võtta.

Kirde-Euroopa turniiri oli kergem läbi viia, kui Lääne-Euroopa oma, sest sellest võttis osa vähem inimesi. Meile, läbiviijatele, oli see väga huvitav kogemus. Õppisime sellest, kuidas suuremat üritust tuleks korraldada ning kui tähtis on omavaheline kommunikatsioon. Vahepeal tekkis segadus, aga see sai lahendatud, kui panime pead kokku ning turniir ja autasustamine said korralikult lõpetatud.

gag2

Kokkuvõttes läksid üritused hästi ja loodame, et ka mängijad nautisid turniiril osalemist. 

Robin Suursaar, Kristo Markus Soika ja Karl Kristjan Sander Gustav Adolfi Gümnaasiumist
Fotod: autorid, illustreeriv foto Youtube'ist.   

Haridus- ja Noorteamet